Kush ishin dy shqiptaret VIP që morën pjesë në dasmën e Princit Harry

489
0

Sot u mbajt ceremonia madhështore e dasmës së Princit Harry dhe Meghan Markle,e cila ka tërhequr vëmendjen e gjithë botës.

Aktorja kishte veshur një fustan nusërie të stiluar nga Claire Uaight Kellern dhe ka vënë një kurorë që daton që nga viti 1932.

Ceremonia martesore e princit Harry u zhvillua në ‘Kështjellën Uindsor”, ku ishim mbledhur miliona njerëz nga mbarë bota.

Mes mijëra fansash që janë aty për të ndjekur ceremoninë e çiftit ishin edhe dy shqiptare të njohura.

Bëhet fjalë për Sara dhe Lori Hoxhen, të cilat duket se kanë udhëtuar drejtë Londrës për të ndjkur nga jashtë kështjellës këtë evenimet mjaft të rëndësishëm per boten e shoubiz-it.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.