Kush është vajza simpatike në krah të Etrit Berishës?

821
0

Portieri i Kombëtares Shqiptare Etrit Berisha së fundmi ka bërë disa postime ku shfaqet në krah të një vajze brune. Në përshkrimet që Etriti u vendos fotove me brunen simpatike, duket se bëhet fjalë për partneren e tij me të cilën po përjeton një histori dashurie.

Postimi i fundit ishte mbrëmjen e djeshme ku Etriti shfaqet përkrah saj dhe të dy mbajnë të veshur çallmat tradicionale të Lindjes së Mesme. Bashkangjitur fotos Etriti shkruan “Krenar dhe me fat që të kam ty zemër”.

Im so lucky and proud having you zemrush. 8

A post shared by EtritBerishaofficial (@etritberishaofficial) on

Postimi i fundit ishte mbrëmjen e djeshme ku Etriti shfaqet përkrah saj dhe të dy mbajnë të veshur çallmat tradicionale të Lindjes së Mesme. Bashkangjitur fotos Etriti shkruan “Krenar dhe me fat që të kam ty zemër”.
Megjithatë Etriti nuk ka ndar asnjë informacion për vajzën në fjalë dhe nuk dihet asnjë e dhënë lidhur me emrin apo kombësinë e saj. Kujtojmë se në vitin 2015 mediat shkruajtën për ndarjen e portierit nga e dashura e tij italiane me të cilën bashkëjetoi për disa vite.