Kthim drejt normalitetit/ Fluturimet e konfirmuara per sot nga Rinasi

417
0

Dita dites edhe fluturimet ne vendin tone pe i kthehen normalitetit.

Me poshte jane Fluturimet e konfirmuara per daten 25.06.2020⠀⠀
⠀⠀
Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e enjte janë:⠀⠀
⠀⠀
✈Air Albania (ZB 2001) Tiranë – Romë dhe kthim
✈Wizz Air (W6 2882) Tiranë – Vjenë dhe kthim
✈Wizz Air (W6 3845) Tiranë – Bergamo dhe kthim
✈Wizz Air (W6 3841) Tiranë – Dortmund dhe kthim
✈Wizz Air (W9 4466) Tiranë – Londer (Luton) dhe kthim
✈Wizz Air (W6 3853) Tiranë – Piza dhe kthim
✈Air Albania ( ZB 2003) Tiranë – Milano dhe kthim
✈Albawings (2B 273) Tiranë – Perugia dhe kthim
✈Air Serbia (JU213) Tiranë – Beograd dhe kthim
✈Air Albania (ZB 2005) Tiranë – Bolonja dhe kthim
✈Albawings (2B 231) Tiranë – Pisa dhe kthim
✈Albawings (2B 231) Tiranë – Frankfurt dhe kthim
⠀⠀
Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.⠀⠀
⠀⠀
Ndërkohë, nisjet nga Shqipëria janë ende të kufizuara për personat që nuk janë të pajisur me leje qëndrimi apo pasaportë për destinacionet EU.⠀⠀
⠀⠀
Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU.⠀⠀⠀

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.