Kthesa e papritur e motit, ja çfarë pritet të ndodhë pas 15 korrikut

2844
0

Dhe pse moti javës që shkoi parashikoi 10 ditë me shi duke përfshirë një fundjavë të vrenjtur mesa duket paska ndryshuar.

Temperaturat e javës që do te vije do jenë jo shumë të larta. Maksimalja 30 gradë celcius dhe minimalja 17 gradë.

Ditëve të tmershme me temperature mbi 35 dhe 40 janë larg tashmë. Nëse keni parashikuar pushimet këtë jave mos u shqetësoni do të keni kohë dhe temperature ideale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.