Kryeministri Rama padit gazetarin gjerman, vjen përgjigja

405
0

Gazetari Gjerman, Peter Tiede, ka reaguar pasi kryeministri Rama njoftoi se ka e ka hedhur në gjyq , pas publikimit të përgjimeve nga “Bild”.

Gazetari gjerman i është përgjigjur Ramës po në postimin në Twitter, ku kryeministri njoftoi rreth padisë, ndërsa i shkruan se po e padit për publikimin e audio-përgjimeve të vërteta.

“Dhe çfarë më akuzoni? Për publikimin e audio-përgjimeve të vërteta?”, ka shkruar ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.