”Kot nuk thonë leku hedh ujin përpjetë”! Fatmir Hysenbelliu poston pamje nga shtëpia e re super luksoze… thjesht wow!

1345
0

Fatmir Hysenbelliu është djali i një ndër biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri, Irfan Hysenbelliut. Padyshim jeta e tij super luksoze e ka bërë Fatmirin të komentohet gjerësisht nga mediat rozë.

Jeta e shtrenjtë, makinat luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe së fundmi postimi i disa InstaStory-ve, na bëjnë të mendojmë se ai jeton si një “princ”.

makinat.PNG

Siç thashë edhe më sipër se fundmi djali i biznesmenit Irfan Hysenbelliu, ka vendosur të ndajë me fansat e tij në Instagram disa foto nga shtëpia e tij e re që thjesht duket fantastike.

Në foto vërejmë se dhoma kryesore do të ketë një panoramë të plotë të qytetit.

pamja_nga_det.PNG

Ndërkohë shtëpia do të përfshijë një palestër, sauna, si edhe një dhomë kinemaje.

 

kinemaj_a.PNG

/intv/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.