Komedi dhe dramë/ Gruaja tregon si u katandis pasi u nda nga burri, por fqinja ka një hall tjetër!

614
0

Ajo quhet Natalia Rudenko, është 36 vjeçe dhe jeton në Rusi. Por, detaji që i shënjuar jetën edhe se peshon plotë …298 kg!

Për këtë ajo ka marrë vëmendjen e mediave, të cilave u ka treguar se pas shëndetit të tepërt fshihet një histori e dhimbshme

Rusja ka thënë se nisi të merrte shëndet të tepërt pasi ishte divorcuar nga bashkëshorti. Periudhë që duket se e ka stresuar dhe lodhur së tepërmi.

Por, një fqinjë që banon një kat poshtë shtëpisë së Natalias ka një tjetër shqetësim. Ajo është 87 vjeçe dhe është shprehur për mediat se ka frikë se mos gruaja nga pesha që ka, shemb dyshemenë dhe e zë poshtë.