Kodit i ri Zgjedhor/ Vjen reagimi me ironi i Jozefina Topallit

259
0

Diten e sotme u miratua Kodi i ri Zgjedhor me 97 vota pro, 15 kundër dhe 5 abstenim Kodi i ri Zgjedhor.

Pas miratimit të Kodit Zgjedhor, ka ardhur edhe reagimi me ironi i ish-kryeparlamentares, Jozefina Topalli. Përmes një foto të postuar në rrjetet sociale ajo shkruan se për të ruajtur karrigen bien bukur dakord me njëri-tjetrin.

“Sa bukur bien dakord me ruajt karrigen e tyre”, shkruan me ironi Jozefina Topalli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.