Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë burrë. Shikoni foton me të atin

1800
0

Ish kryeministri shqiptar Fatos Nano, vjen sërish në vëmendjen e publikut shqiptar.

Këtë herë është Klajdi Nano, djali i tij ai i cili ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë.

Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto.

Klajdi, djali i Xhoana Nanos është birësuar nga bashkëshorti i saj Fatos Nano në moshën 14 vjeçare.

Fatos Nano vjen sërish në vëmendjen e medias e publikut.

Këtë herë është Klajdi Nano, djali i tij ai i cili ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë. Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto për të uruar Krishtlindjen.

Klajdi, djali i Xhoana Nanos është birësuar nga bashkëshorti i saj Fatos Nano në moshën 14 vjeçare.

Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës i dha asokohe pëlqimin gjykatës që djali i tij të birësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.