Kjo foto рo çmend rrjetin, ѕhiheni me vëmendje pasi ka diçka që nuk ѕhkon

3666
0

Që nga momenti i postimit në Reddit kjo foto u bë hit në rrjetet sociale.

Fotoja mund të duket mjaft normale po kur shihet me vëmendje ka një detaj të pazakontë e konfuz.

Të treja vajzat kanë pozuar në mënyrë të natyrshme përpara kameras dhe duken shumë rehat.

Megjithëse duken të qeta, duket sikur stoli ku jane ulur nuk ka fare nje ulese, duke e bërë atë të duket sikur po qendrojne në ajër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.