Kjo është vila luksoze e Blendi Fevziut (FOTO LAJM)

753
0

Një jetë në ekran dhe padiskutim një nga moderatotët më të suksesshëm shqiptarë.

Blendi Fevziu gjithmonë ka treguar se di të jetojë mjaft mirë. Veç udhëtimeve të një pas njëshme në vende të ndryshme të botës ai ka dhe një super stil në veshjen e vet.

Tashmë ka ardhur koha t’i hidhni dhe një sy vilës së tij. Pikërisht këtë të dielë, ku temperaturat në kryeqytet ishin përvëluese Blendi ka zgjedhur të kalojë kohë në vilën e tij dhe këto çaste të veçanta i ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Një pishinë me përmasa të mjaftueshme për t’u freskuar, gjelbërim nga të gjitha anët dhe mbi të gjitha pranë familjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.