Kjo është vila 3 milionë dollarëshe e këngëtares Bebe Rexha

449
0

Në lagjen më të famshme të VIP-ave nga e gjithë bota, Hollywood Hills, s’mund të mungonte edhe vila e këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexhës.

Kjo super vilë i ka kushtuar këngëtares rreth 3 milion dollarë. Në rrjetet sociale kanë qarkulluar foto nga vila e Bebe-s, e cila ka një pishinë dhe mundëson një super pamje nga kodrat e vendit.

E gjitha është arreduar plot shije nga dizenjues profesionistë. Vila ka dy dhoma gjumi për mysafirë, një dhomë të madhe ndenjeje, dy banjo, një verandë me super pamje të vendit dhe ambiente të tjera reklaksuese. Për më tepër, gjykojeni vetë nga fotot!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.