Kjo eshte nëna me dy vajzat e saj që humbën jetën nga korenti (FOTO)

111
0

Një ngjarje shume e rëndë u regjistrua këtë të shtunë në Fushë Arrëz, ku 3 pjesëtarë të një familjeje, nëna dhe dy vajzat e saj kanë humbën jetën.

Shtetaset, Prendushe Kola 43 vjeç, Sidorela Kola 15 vjeç dhe Emiljana Kola 18 vjeç ranë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë nderruan jete.

Personat që shihni në foto janë nëna me dy bijat e saj të cilë ndërruan jetë si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike.

Njëra prej vajzave është futur për t’u larë në dush kur papritur ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ajo ka thirrur për ndihmë motrën e saj por edhe ajo sapo është futur në tualet ka humbur jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.