Kishin vetëm 2 ditë pa u parë, përqafimi i dy shokëve të vegjël do tju zbukurojë ditën (Video)

560
0

Ky është një moment kur dy shokë të ngushtë, secili nga dy-vjeç, takohen gjithë mall pasi kishin vetëm dy ditë pa u parë.

Takimi mes fëmijëve Maxwell dhe Finnegan u publikua në rrjet nga babai i njërit prej tyre. Pamjet e këndshme u filmuan në një rrugë në qytetin e Nju Jorkut.

Qëkur u publikuaa të dielën, videoja ka marrë shume klikime dhe një numër të madh komentesh nga njerëz të ndryshëm që admirojnë miqësinë fëmijëve.

Dy të vegjlit janë takuar për herë të parë përpara një viti dhe babai i Maxwell-it thotë se dy djemtë tashmë janë të pandashëm.

Në një postim tjetër, babai shpjegon se dyshja ishin shumë emocionuar që takoheshin pasi nuk ishin parë me njëri-tjetrin prej dy ditësh.

Ja dhe video: