Kiara dhe Luizi japin lajmin e shumëpritur

634
0

Ҫifti më i komentuar i momentit, Luizi dhe Kiara, kanë publikuar disa imazhe të reja.

Të përqafuar dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrit, Luizi jep lajmin e shumëpritur për ndjekësit.

Ai ka shkruar poshtë fotos: “Edhe pak…”.

Si duket pritjes së ëmbël po i vjen fundi….