Keto jane fluturimet per diten e neserme te konfirmuara nga Rinasi, ja kush lejohet te udhetoje

699
0

Fluturimet e konfirmuara per daten 24.06.2020⠀⠀
⠀⠀
Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e mërkurë janë:⠀⠀
⠀⠀

✈Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Memmingem dhe kthim
✈Aegean Airline – Tiranë – Athinë dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim
✈Albawings – Tiranë – Venecia dhe kthim
✈Air Albania – Tiranë – Frankfurt dhe kthim
✈Austrian Airlines- Tiranë – Vjenë dhe kthim
✈Pegasus Airline – Tiranë – Stamboll dhe kthim
✈Wizz Air – Tiranë – Bolonjë dhe kthim

⠀⠀
Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi. Atyre që udhëtojnë, të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.⠀⠀
⠀⠀
Ndërkohë, nisjet nga Shqipëria janë ende të kufizuara për personat që nuk janë të pajisur me leje qëndrimi apo pasaportë për destinacionet EU.⠀⠀
⠀⠀
Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU.⠀⠀⠀
⠀⠀
Ju faleminderit për bashkëpunimin. Po ringrihemi 🙂
⠀⠀
Tirana International Airport⠀⠀

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.