Keni fituar Lotarinë Amerikane? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm për ju

530
0

Nese ju ka dale emri ne listen fituese te Lotarise Amerikane dhe po prisni me padurim se cfare fati do te keni, ambasada amerikane del sot me nje njoftim per te gjithe te interesuarit.

Ajo kujton se nuk mund te marrin vize te gjithe ata qe kane arsim me kohe te pjesshme.

Njoftimi i Ambasades:

Mos harroni që arsimi me kohë të pjesshme nuk kualifikohet për lotarinë e vizave. Për më shumë informacion, ju lutemi të lexoni këtu 👉https://go.usa.gov/xQmwZ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.