Incident i papritur, Këngëtarja shqiptare plaset keq në mes të skenës

872
0

Eneda Tarifa ka kaluar disa momente shumë të sikletshme mbrëmjen e djeshme, teksa ka qenë e pranishme në jurinë e “The Voice Kids”.
Ajo është rrezuar në mes të skenës, për shkak se i janë ngatërruar këmbët nga veshja që mbante në trup dhe këpucët me taka të larta.

Gjithçka ka qenë live dhe situata e sikletit që ajo ka kaluar nuk është lënë pa u parë nga audienca.

Tarifa u mrekullua nga performanca e Denisit dhe teksa u ngrit për ta përqafuar, u pengua dhe u rrëzua në skenë.

E gjithë kjo skenë e papritur ndodhi Live, ndërsa vetë Eneda u shpreh se ishte syri i keq çfarë e bëri të rrëzohej, situatë që e kaloi me humor.