Këngëtarja e njohur publikon foton e rrallë kur ishte 18 vjeç, e njihni dot

1148
0

Ajo prej vitesh është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret e preferuara të publikut.

Mesa duket ditën e djeshme Poni është bërë shumë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit një foto kur ajo ishte në moshën 18 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.