Këmbimi valutor për ditën e sotme, ja me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

4
0

Në tregun e këmbimit valutor diten e sotme një dollar amerikan do të blihet me 108 lekë dhe do të shitet me 109.

Euro do të blihet me 115.3 lekë dhe do të shitet me 115.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 116 lekë dhe do të shitet me 116.9.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 128.8 lekë dhe do të shitet me 130.5 lekë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.