Këmbimi valutor per diten e sotme, ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

2
0

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar dobesim.

Ndërkohë euro blihet me 116.1 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Paundi britanik sot blihet me 130.9 lekë dhe shitet me 132.3 lekë, duke treguar forcim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.