“Ke shpëtuar një herë e mirë nga qoftë largu…”, Kristian Boci mbështet Besin, ‘thumbon’ Xhensilën: Të pata thënë..

229
0

Promoteri i boksit dhe biznesmeni shqiptar, Kristian Boci, ka komentuar së fundmi këngën e re të Bes Kallakut, “Mosmirënjohja”.

Ai ka ndarë një postim në Instagram, me anë të të cilit thotë se e kishte paralajmëruar artistin e njohur.

Kjo pasi ky projekt siç është thënë iu dedikua Xhensila Myrtezajt, ish-partneres së Besit.

“Mosmirënjohja. Më vjen keq vëllai im po më beso ke shpëtuar një herë e mirë nga qoftë largu”, tha ai.

“Të pata thënë vëlla. Bes Kallaku”, vazhdoi tutje Boci.

Xhensila dhe Besi po fliten prej muajsh për ndarje, gjë e cila u pa tash e sa kohë përmes rrjeteve sociale.

Ata ndajnë bashkë dy fëmijë: Ajkën dhe Amenin.