Kaq e pati edhe ndryshimi, Najada Çomo kthehet sërish në origjinë me flokët e kuqe flake dhe vetullat e zeza (Foto)

942
0

Mjekja e njohur, gjithashtu kandidate për deputete e Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, Najada Çomo duket se nuk është ‘pro’ ndryshimit.

Në një intervistë për emisionin “E diell” ajo është shfaqur sërish me flokë të kuqe, ashtu siç jemi mësuar gjithmonë ta shohim.


Siç duket edhe nga fotot e mëposhtme, Çomo duket se ka vendosur të rikthehet në “indentitet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.