“Kam informacione se..”. Gazetarja e njohur ‘shkund vendin’, bën paralajmërimin e forte: Javën e ardhshme do ketë…

322
0

Gazetarja Klodiana Lala ka qenë dje në emisionin “Të paekspozuarit” ku ka paralajmëruar se nga java e ardhshme priten ‘spastrime’ në radhët e Policisë së Shtetit.


Në dijeninë time, sipas informacioneve që kam, do ndryshohen të paktën pesë drejtues policie në qarqet e vendit. Do ketë ndryshime javën që vjen, të gjithë shefat e komisariatëve. Do të ketë shumë lëvizje dhe do sjellin diçka pozitive“, tha Lala.