Jul Deda lë pa fjalë Rudina Magjistarin: I bën në studio atë që s’ja kishte bërë njeri

711
0

I ftuar në emsionin “Rudina” ditëne  sotme, aktori i humorit Julian Deda sigurisht ka krijuar edhe situata komike me batutat e tij.

Por momenti më mbresëlënës ka qenë padyshim në fund të emisionit, kur ai po bëhej gati të largohej nga studioja. Teksa moderatorja Rudina Magjistari po e falenderonte për praninë e tij, aktori i famshëm iu drejtua duke i thënë: “Po urime për studion e re se harrova!”

Por ndonëse Rudina i shpjegoi se studioja në fakt po bëhej e vjetër sepse kishte dy vite që kishte ndryshuar, Deda vijoi të këmbëngulte duke thënë se sidoqoftë, kjo ishte hera e parë që ai vinte në të dhe nxorri 10 mijë lek të vjetër nga xhepi e i la në tavolinë, sipas traditës së hershme shqiptare përsa i përket vizitave në një shtëpi të re.

Pa mundur të thotë asgjë më tej, Rudina Magjistari shpërtheu në të qeshura ndërsa aktori vijoi të thoshte se paratë do t’i merrte më vonë.

Burimi: xing.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.