Jo i vërtetë! Ermali reagon për deklaraten Flor Binajt: Nuk kam kontakt prej vitesh. E mora ne telefon, me tha..

3106
0

A ka tension mes marrëdhënies së Florian Binajt dhe Ermal Mamaqit? Ky i fundit i dha fund dilemës që u ngrit nga përgjigja e vetë Binajt në ‘Abc e Pasdites’ në Abc News. Vetë Ermali gjatë intervistës me Ermal Peçin, pohoi se e ka parë videon dhe e ka marrë në telefon Florin ku e ka pyetur për këtë gjë. Ai tha se ka vite qe nuk ka pasur asnje kontakt me Florin.

“Me thënë të vërtetën edhe këtë e pashë ma dërgoi dikush. E kam marrë Florin në telefon dhe i thashë si ishte puna. Me tha asgjë mos u shqetëso vetëm një gjë e shpejt, e momentit dhe kaq.”