Java e fundit e pranverës me reshje shiu, dhe stuhi, Sinoptikania tregon: Javen e parë të Qershorit rikthehet..

21994
0

Cadrat me vete edhe kete jave sipas sinoptikanes nderkohe Javen e parë të Qershorit rikthehet i nxehti me zagushi por jo ditë me diell..

Per me teper ndiqni video..