“Jam shtatzënë me binjakë”/ Tea shkund rrjetin me deklaratën: Ju tregoj kush është babai..

901
0

Pak ditë më parë ish konkurrentja e “Përputhen” habiti ndjekësit e saj me një foto nga pushimet në Dubai. Ajo shfaqej me barkun e rrumbullakosur, duke bërë që ndjekësit të aludonin për një shtatzëni të mundshme.

Së fundmi, gjatë një bisede virtuale në Instastory, njëri prej tyre e ka pyetur “Je shtatzënë se na mbyte?”.

“Po more, po hidhem në muajin e shtatë. I kam binjakë, një djalë e një vajzë. Do i quaj Dragon dhe Hera. Nëse bëhen 1 milion followers do tregoj kush është babi”, ka shkruar Tea me ironi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.