Ja çfarë ka ndodhur me jetën e “Xhenkut” pas serialit

370
0

Ai është njëri nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar.

Tek ne ai së pari u bë i njohur me rolin e “Sinan Egemenit” tek seriali “Zonja Fazilet dhe të bijat”, ndërsa aktualisht ai po rrëmben vëmendje me rolin etij të “Xhenkut” në serialin “Mos ma lësho dorën”.

29-vjeçari pas përfundimit të sezonit të parë të serilait ka vendosur të bëhet pjesë e shërbimit ushtarak. Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa fotografi të Alpit ku shfaqet i veshur me uniformën e ushtrisë, në të cilat ai duket shumë ndryshe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.