Italiania nga Bergamo qe e flet shqipen si nje shqiptare, degjojeni pak cfare thote per vendin tone (Video)

7434
0

Roberta Zaninone eshte nga Bergamo por prej shtate vitesh jeton ne Durres. Me nje shqipe melodioze tregon te gjithe historine e saj shqiptare, dashurine per Durresin, vajzen e bashkeshortin dhe vjerren e saj.

Ju sugjerime ta ndiqni te plote interviste me italianen simpatike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.