Ish deputeti Eduard Ndocaj peson ndryshimin drastik, shihni se di duket tani

494
0

Ish-deputeti Eduard Ndocaj, i njohur nga të gjithë si “Kaubojsi”, ka pësuar ndryshim drastik në trupin e tij.

Ai ka humbur thuajse gjysmën e peshës së trupit të tij, duke u kthyer në elegant.

Ka qenë e shoqja Valentina ajo që ka publikuar fotografi të tij, ku duket mjaft i hequr.

Prej disa kohësh, Ndocaj është tërhequr nga politika duke iu përkushtuar familjes dhe bizneseve të tij.

Disa muaj më parë “Kaubojsi” iu nënshtrua një operacioni në Itali, teksa tani e ka rimarrë veten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.