Ish-banorët e Big Brother bëhen prindër për herë të parë

766
0

Ajo është një prej ish-banoreve të reality show, Big Brother Albania, ku me pjesëmarrjen e saj la gjurmë për shkak të natyrës së saj ekspresive.

A e mbani mend Klaudia Veselin? Ajo tashmë është martuar dhe para pak ditësh është bërë nënë për herë të parë.

Klaudia ka sjellë në jetë një djalë si fryt i martesës me ish-banorin tjetër të Big Brother, Arsim Berisha.

Gjithashtu pas martesës ajo ka ndryshuar mbiemrin, duke u quajtur Klaudia Berisha.

Ka qenë Arsimi ai që ka publikuar fotografinë e parë të djalit teksa e mban në krahë.

“Djali im, engjëlli ynë i fjetur”, shkruan Arsimi.

Mësohet se çifti e ka quajtur djalin Agim, në nder të babait të ndjerë të Arsimit.