Intervista e fundit e Olsi Hajdarit, ja cfarë deklaron tani

4439
0

Nuk mbaj mend gje fare si më çuan dhe kush më çoi në spital, ka thëne Olsi Hajdari në video intervistën e fundit për Abc News.

Ndërsa për bashkëshorten thote se e mori vesh në spital pasi ia treguan familjarët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.