Infektohet me koronavirus biznesmeni qe te gjithe e njohim, shtrohet urgjent në spital

982
0

Në spitalin Infektiv në Tiranë aktualisht janë duke marrë shërbim 84 pacientë, dy prej të cilëve të intubuar, ndërsa 11 të tjerë janë në terapi intesive, dhe nën kujdes të shtuar nga ana e mjekëve.

Mesohet se kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka është konfirmuar pozitiv me COVID-19. Burime te konfirmuara bëjnë të ditur se Jaka është shtruar në spitalin Infektiv.

Mësohet se kreu i Dhomës së Tregtisë, Jaka ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe është nën kujdesin e mjekëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.