Incidenti/ Papa Francesku rrezohet ne shkallet e avionit (VIDEO)

3
0

Përfundoi vizita zyrtare e Papa Françeskut në Athinë. Por papa është përfshirë edhe në një incident.

Kur Papa po hipte në avion për në Romë, nga era e fortë ai është përplasur me shkallën dhe gati sa nuk u rrëzua.

Për shkak të erës së fortë, kreu i Kishës Katolike Romake u pengua dhe humbi ekuilibrin në shkallët e avionit. Menjëherë njerëzit që punojnë për sigurinë e tij nxituan për ta ndihmuar.

Papa më pas u drejtua dhe hipi në avion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.