“Imagjino sikur Dash Shehi të linte rakinë, Luli të zgjohej nga gjumi”/ Rama publikon videon ku ironizon kundershtaret

256
0

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në Instagram ku ironizon opozitën. Video e titulluar “Hapi sytë dhe imagjino” vë në lojë disa nga figurat kryseore politike në vend, që nga kryedemokrati Lulzim Basha te presidenti Ilir Meta.

“Imagjino sikur Dash Shehi të linte rakinë, sikur Mona të mos shihte më filxhan, sikur Luli të zgjohej nga gjumi”, thuhet në video, me një zë tallës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.