Ilir Meta s’ndalet, nuk jua merr mendja cila është “bëma e radhës” e Presidentit

677
0

Presidenti Ilir Meta vijon ditën relaksuese në rrezet e forta të diellit dhe në ujin e pishinës.

Kreu i shtetit ka dalë në foto edhe me ish-futbollistin e kombëtares, Klodian Duro. Ka qenë ky i fundit që ka publikuar foton në rrjetin social, Instagram.

“E si mund të kalohej e diela dhe pa pak futboll. Surprizë e bukur të kaloja sot disa momente me yllin e Kombëtares sonë, Klodian Duro”, shkruan Meta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.