Ikin ditët me diell, qyteti shqiptar zbardhet nga dëbora (Foto)

1883
0

Pas uljes së ndjeshme të temperaturave ditën e fundit, në Dragash ka rënë borë.

Gazeta Express ka siguruar foto ku thuhet se shtë shkrepur mëngjesin e ditës së sotme, dhe përmes fotos shihet mali dhe një veturë të mbuluar me borë.

Kjo gjendje e motit ndodhi në Dragash:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.