Ikën në Amerikë për jetë më të mirë, Shpëtim Saraçi me familjen kthehen në Shqipëri, ja arsyeja

1970
0

Prej disa kohësh ata lanë Shqipërinë për një jetë më të mirë në Amerikë.

Fjala është për kantautorin e njohur Shpëtim Saraçin dhe këngëtaren Mira Koçi. Të cilët bashkë me dy fëmijët u vendosën në SHBA, ku dhe kanë ndërtuar një jetë të mirë.

Këto ditë ata janë kthyer në Shqipëri, ku kanë zgjedhur që të pushojnë në jug të vendit.

Këtë e ka bërë të ditur vajza e çiftit, një bukuroshe e vërtetë, e cila ka postuar foto bashkë me nënën e saj nga Llogaraja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.