Ikën i nxehti, merrni masat! Sinoptikania, në mbrëmje priten reshje shiu..

435
0

Sinoptikania e njohur Rezarta XHakollari ka bere parashikimin e motit per Shqipërinë dhe Kosovën per sot dhe nesër. Me poshte video e plote me parashikimin. Ja cfare na pret sipas sinoptikanes