I var me litar, babai “monstër” rreh mizorisht fëmijët

779
0

Këto pamje të tmerrshme tregojnë momentin kur një baba rreh brutalisht fëmijët e tij në Indi.

Babai Chain Singh, 33 vjeç, u kap duke rrahur fëmijët e tij gjysmë të zhveshur me një kallam sepse ata duke luajtur u bënë pis.

Babai ka varur në litarë fëmijët e tij dhe i gjuan me kallam mizorisht si ndëshkim për “gabimin” e bërë, përcjell albeu.com

Babai është arrestuar dhe akuzuar për mizori të fëmijëve, tha policia.

Inspektori Mangi Lal tha: “Ai tha se i rrahu për shkak se hanë baltë dhe ishin bërë pis.

Pamjet u postuan më vonë nga një person i panjohur, duke bërë që autoritetet të ndërhyjnë.