I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë gjatë kësaj jave, paralajmërimi i sinoptikanes..

374
0

Sipas sinoptikanes Tanja Porja, ko fundjavë pritet të jetë me diell dhe shumë e nxehtë, temperaturat do të vijojnë të rriten.

Ditën e diel termometri do te vijoje te rritet.

Tre ditet ne vijim termometri do te kulmoje me maximumin diten e hene me 40 grade celcius..

Për më tepër ndiqni videon..