I martuar me tre fëmijë, 58-vjeçari nga Burreli e thote troc: Dua një femër tjetër në shtëpi për në shtrat, gruaja që kam..

1516
0

Telefonatat tek Aldo Morning Show janë nga më të çuditshmet. Rasti që ka bërë përshtypje ka qenë ai i një 58-vjeçar nga Burreli.

Kadriu tha se është i martuar, me tre fëmijë, por kërkon një grua të dytë për ‘qejf’.

“Jam Kadriu nga fshati Dukagjin i Burrelit. Kisha nevojë për një njohje, kam një grua, por dua t’i bëj dy. I dua për qef, kam tre kalamaj dhe dua edhe një grua tjetër për qef. Bashkëshortja ime është dakort. Unë jam 58 vjeç. Unë vuaj vetëm për femra. Edhe Berluskoni është mbi -83 vjeç dhe ka disa femra”, tha Kadriu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.