“I kam bërë dëm të madh vetes”, Eva Murati flet për lidhjen me djalin e Jozefina Topallit

429
0

Moderatorja e njohur, Eva Murati, ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të ldhjes së saj me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Genar Topallin . Shpesh herë është folur për ndarje dhe ribashkimin e tyre, por që asnjëri nuk ka pranuar asgjë publikisht.

Së fundmi e ftuar në ‘KafeIN’, Eva Murati ka folur për herë të parë në lidhje me këtë çështje. E pyetur për jetën e saj sentimentale, Eva tha: “Asgjë të re, gjithçka shkon ashtu siç duhet. Është një temë që unë po përpiqem të mos futem shumë sepse e kuptoj dëmin e madh që i kam bërë vetes time për gjithë këto kohë që kam dhënë material tek njerëzit.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.