I biri i biznesmenit lan gomat e makines Lamborghini me shampanjë (Video)

217
0

Djali i një biznesmeni ka bere një video ku shfaqet duke larë gomat e makinës së tij me shampanjë. Makina në fjalë, që kushton mbi 200.000 paund, është larë me shampanjat më të shtrenjta, Moet and chandon dhe Cristal.

25-vjeçari, djali i biznesmenit rumun, në videon e ilustruar në llogarinë e tij të “Tik Tok” ka thënë se donte të eksperimentonte se cila shampanjë ishte më e mirë për të pastruar gomat e makinës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.