“Hë moj më gjuaj, gjuaj frikacake”, plas SHERRI mes Oltës dhe Efit, publikohet VIDEO

2
0

Si çdo ditë tjetër dhe mbrëmjen e kaluar gjatë “Prime-s” nuk kanë munguar tensionet brenda shtëpisë së Big Brother Vip. E sigurisht protagonist që do ishte aktorja Olta Gixhari, por kësaj here jo me Luizin, por me Efin.

Të dyja vajzat nuk shkojnë mirë dhe gjatë gjithë kohës hedhin kunja drejtim njëra-tjerës dhe kundërshtohen në çdo moment.

Teksa ishin duke u transmetuar reklamat, debati mes Oltës dhe Efit degradoi ku në një video të publikuar në rrjet shihet teksa aktorja i drejtohet ish-konkurrentes së Përputhen duke i thënë: Hë moj më gjuaj, më gjuaj, gjuaj, gjuaj pra, ke frikë?

VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.