Harrojini ditet e ngrohta me diell, ja kur rikthehen reshjet e shiut dhe temperaturat e uleta

1511
0

Sinoptikanja e njohur Tanja Porja ka folur per A2 news per parashikimin e motit për ditët në vijim, dhe ka treguar se ne fundjave do te kemi ndryshim te motit me vrnasira dhe ulje te temperaturave. Shikoni videon me poshte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.