Habit e moshuara: Bëra 10 fëmijë, asnjë nuk kam këtu

174
0

Realiteti i hidhur shqiptar ku femijet shkojne ne emigrim dhe i lene prinderit e tyre te vetem.

Gazetari e pyet te moshuaren nese ke femije apo jo por ajo i kthehet se ka dhjete femije por asnje nuk eshte aty qe ta ndihmoje..

Nuk ka nevoje per me teper koment..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.