Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital në gjumë dhe ia hedh në tualet ..

567
0

Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem.

Ajo i preu burrit organin gjenital, dhe ia hodhi në tualet.

Ngjarja shokuese ka ndodhur në një familje, në Indinë veriore, ku Azad Singh u dërgua në gjendje të rëndë në spital.

Policia thotë se Sukhwant Kaur ka pritur derisa burri i saj të flinte, ku pasi e goditi me një shufër hekuri dhe e la pa ndjenja, i preu me thikë organin gjenital.

Burri ndodhet në gjendje të rëndë në spital, për shkak të gjakderdhjes së shumtë që pësoi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.