Gruaja ndërron jetë në spital, familjarët e të ndjerës futen brenda dhe…

3
0

Një ngjarje ka ndodhur në një spital në Palermo. Një grua është dërguar në spital.

Pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve, gruaja 70-vjeçare ka ndërruar jetë në ambientet e urgjencës.

Kur u është dhënë lajmi, familjarët e gruas kanë goditur dhe prish gjithçka që u ka dalë para.

‘Jemi bërë dëshmitarë të skenave qe nuk i kemi pare kurre, – kanë treguar mjekë dhe infermierë. Kanë shkatërruar dhe sjellë dëme prej mijëra eurosh’.

Për të qetësuar familjarë dhe ndaluar shkatërrimet e mëtejshme është dashur ndërhyrja e dhjetëra karabinierëve, të cilët i kanë bllokuar dhe denoncuar dëmtuesit e pronës publike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.